(Polski) PRACA

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

W związku z rozwojem usług opartych o Panel Sklepów Detalicznych poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk Danych Sprzedażowych

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Jeśli chciałbyś / chciałabyś:

  • Przygotowywać standardowe analizy i raporty oparte o panel sklepów detalicznych
  • Pomagać przy opracowywaniu analiz, np. zwyczajów zakupowych, efektywności działań promocyjnych, optymalizacji asortymentu
  • Być wsparciem dla zespołu przy realizacji projektów ad hoc

 I jednocześnie:

  • Masz dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Potrafisz proaktywnie podejść do rozwiązywania problemów
  • Masz zdolności analityczne
  • Znasz język angielski
  • Znasz MS Excel oraz Power Point
  • Jesteś studentem ostatnich lat studiów (Zarządzanie, Marketing, Socjologia, Statystyka lub inne pokrewne kierunki)
  • Interesujesz się branżą FMCG (mile widziane)
  • Znasz oprogramowanie R, Access (mile widziane)

 Dołącz do nas! Oferujemy Ci:

  • Pracę w młodym zespole przy odpowiedzialnych projektach
  • Elastyczne godziny i miejsce pracy
  • Zróżnicowany zakres obowiązków
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i realizacji własnych pomysłów
  • Realną możliwość rozwoju w strukturach firmy

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@cmr.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści załączonego CV przez Centrum Monitorowania Rynku Sp. z o.o., ul. Nowoursynowska 162G, 02-583 Warszawa w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Informujemy, że ma Pan/Pani prawo w dowolnym momencie wycofać udzieloną powyżej zgodę. Informacja o wycofaniu zgody może zostać wysłana na adres e-mail: rekrutacja@cmr.com.pl

Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.

Administratorem danych osobowych jest Centrum Monitorowania Rynku Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowoursynowska 162G

  1. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody.
  2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, firmy rekrutacyjne.
  3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
  4. Dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji, a w przypadku zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych – przez okres dwóch lat.
  5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  1. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji;
  2. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym poprzez profilowanie.
  3. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.

CMR
is independent market research agency
developing innovative research tools.

Our main areas of interest are:
quick measurement of marketing-mix activities’ impact
on FMCG sales results and precise analysis
of purchasing behavior based
on transactional/ receipt data