PRACA

W związku z rozwojem usług opartych o Panel Sklepów Detalicznych poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk Danych Sprzedażowych

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Jeśli chciałbyś / chciałabyś:

  • Przygotowywać standardowe analizy i raporty oparte o panel sklepów detalicznych
  • Pomagać przy opracowywaniu analiz, np. zwyczajów zakupowych, efektywności działań promocyjnych, optymalizacji asortymentu
  • Być wsparciem dla zespołu przy realizacji projektów ad hoc

 I jednocześnie:

  • Masz dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Potrafisz proaktywnie podejść do rozwiązywania problemów
  • Masz zdolności analityczne
  • Znasz język angielski
  • Znasz MS Excel oraz Power Point
  • Jesteś studentem ostatnich lat studiów (Zarządzanie, Marketing, Socjologia, Statystyka lub inne pokrewne kierunki)
  • Interesujesz się branżą FMCG (mile widziane)
  • Znasz oprogramowanie R, Access (mile widziane)

 Dołącz do nas! Oferujemy Ci:

  • Pracę w młodym zespole przy odpowiedzialnych projektach
  • Elastyczne godziny i miejsce pracy
  • Zróżnicowany zakres obowiązków
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i realizacji własnych pomysłów
  • Realną możliwość rozwoju w strukturach firmy

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@cmr.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści załączonego CV przez Centrum Monitorowania Rynku Sp. z o.o., ul. Nowoursynowska 162G, 02-583 Warszawa w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Informujemy, że ma Pan/Pani prawo w dowolnym momencie wycofać udzieloną powyżej zgodę. Informacja o wycofaniu zgody może zostać wysłana na adres e-mail: rekrutacja@cmr.com.pl

Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.

Administratorem danych osobowych jest Centrum Monitorowania Rynku Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowoursynowska 162G

  1. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody.
  2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, firmy rekrutacyjne.
  3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
  4. Dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji, a w przypadku zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych – przez okres dwóch lat.
  5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  1. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji;
  2. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym poprzez profilowanie.
  3. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.

CMR
Jesteśmy niezależną agencją badawczą
specjalizującą się w pozyskiwaniu i analizach
danych transakcyjnych ze sklepów detalicznych.

Pomagamy marketerom w ocenie wpływu ich
bieżących działań na decyzje zakupowe klientów.