EN

Podsumowanie

Podsumowanie YouTube
Jak kształtuje się sprzedaż herbaty w sklepach? (Analiza CMR)
6 kwietnia, 2022

Początek pandemii w 2020 roku przyniósł wzrost cen w segmencie herbaty. Jak obecnie wygląda ten rynek obecnie? Zapraszamy do obejrzenia materiału z udziałem dr Magdaleny Wilgatek z CMR, który zostały przygotowany we współpracy z serwisem Wiadomości Spożywcze. 

Podsumowanie YouTube
Piwo — dlaczego spada sprzedaż tej kategorii w sklepach?
25 marca, 2022

W materiale powstałym we współpracy z serwisem Wiadomości Spożywcze Joanna Tsuman, analityczka danych w Centrum Monitorowania Rynku, przygląda się powodom spadków sprzedaży piwa w sklepach małoformatowych do 300 m2.

Podsumowanie YouTube
Sprzedaż kawy w sklepach małoformatowych i supermarketach — analiza rynku
24 marca, 2022

Dr Magdalena Wilgatek, Business Development Manager w Centrum Monitorowania Rynku, analizuje rynek kawy w materiale powstałym we współpracy ze Spożywcza TV.

Podsumowanie YouTube
Wysokie ceny w sklepach. Za co konsumenci płacą najwięcej? — analiza i prognoza CMR
23 marca, 2022

O przyczynach wysokich cen, kategoriach, które odnotowują najwyższe wzrosty oraz prognozach na rynku spożywczym opowiada Marek Zachalski, analityk danych z CMR.

Podsumowanie
Luty 2022 r. w sklepach małoformatowych
16 marca, 2022

Jak wynika z danych CMR, w lutym 2022 r. wartość sprzedaży w sklepach małoformatowych do 300 m2 była o 5,7% wyższa, natomiast liczba transakcji wzrosła o 1,4% w porównaniu z lutym 2021 r.

Podsumowanie
Trendy sprzedaży w sklepach małoformatowych w 2021 r.
23 lutego, 2022

2021 r. to dla sklepów małoformatowych czas uczenia się funkcjonowania w nowych, pandemicznych warunkach, walki o coraz bardziej wymagającego klienta, a także mierzenia się ze skutkami wzrostu cen.

Podsumowanie YouTube
Inflacja w Polsce – podsumowanie 2021 roku i prognozy na 2022 rok
17 lutego, 2022

O wpływie podwyżki akcyzy na alkohole i produkty tytoniowe oraz wprowadzeniu podatku małpkowego, opłaty cukrowej i podatku detalicznego na ceny w 2021 roku opowiada Marek Zachalski, Analityk danych z CMR    Odcinek zrealizowany dzięki współpracy z wiadomoscispozywcze.pl

Podsumowanie
Kongres Serowarski 2021 w Mrągowie
8 października, 2021

Podsumowanie kongresu serowarskiego przygotowanego przez TVP Olsztyn. Podczas kongresu organizowanego przez Bikotech CMR (Centrum Monitorowania Rynku) reprezentował Marek Zachalski, który zaciekawił uczestników analizą danych transakcyjnych pozyskiwanych bezpośrednio z kas fiskalnych w kategorii nabiału.